AVENA LEK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44677189
DIČ: 2022790946
IČ DPH: SK2022790946
Wágnerova ulica 224/27, Cabaj-Čápor

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Wágnerova ulica 224/27, Cabaj-Čápor Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 20. 3. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 4. 2009
Spisová značka: Sro/24166/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; poskytovanie lekárenskej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení - vo verejnej lekárni v odbore lekárenstvo

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Anetta Tomanová od 20. 3. 2009
    konateľspoločník
  • Mgr. Peter Toman od 20. 3. 2009
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AVENA LEK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 67,4 tis. € a tržby jej narástli o 42 % na 921,3 tis. €.

921,3 tis. €
Tržby
67,4 tis. €
Zisk
921,3 tis. €
Celkové výnosy
190,7 tis. €
Aktíva
72,9 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
14,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,8 tis., 2022 59,4 tis., 2023 54,8 tis., 2024 59,3 tis., 2025 67,4 tis.202159,8 tis.202259,4 tis.202354,8 tis.202459,3 tis.202567,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 602,3 tis., 2022 620,3 tis., 2023 590,1 tis., 2024 648,3 tis., 2025 921,3 tis.2021602,3 tis.2022620,3 tis.2023590,1 tis.2024648,3 tis.2025921,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 602,8 tis., 2022 620,3 tis., 2023 598,9 tis., 2024 648,3 tis., 2025 921,3 tis.2021602,8 tis.2022620,3 tis.2023598,9 tis.2024648,3 tis.2025921,3 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 16,0 tis., 2022 15,8 tis., 2023 14,4 tis., 2024 15,8 tis., 2025 18,0 tis.202116,0 tis.202215,8 tis.202314,4 tis.202415,8 tis.202518,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 921,3 tis. € 67,4 tis. €
2024 648,3 tis. € 59,3 tis. €
2023 590,1 tis. € 54,8 tis. €
2022 620,3 tis. € 59,4 tis. €
2021 602,3 tis. € 59,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok9,4 tis. €
  • Zásoby54,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky66,9 tis. €
  • Finančné účty59,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie67,4 tis. €
  • Rezervy3,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky113,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AVENA LEK, s.r.o. v konkurze?

AVENA LEK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AVENA LEK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AVENA LEK, s.r.o. tržby 921,3 tis. €.

Je firma AVENA LEK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AVENA LEK, s.r.o. dosiahla zisk 67,4 tis. €.

Je AVENA LEK, s.r.o. platiteľom DPH?

AVENA LEK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AVENA LEK, s.r.o. sídli?

AVENA LEK, s.r.o. má sídlo na adrese Wágnerova ulica 224/27, Cabaj-Čápor, 951 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026