TC Tower A1 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44675712
DIČ: 2022832273
IČ DPH: SK2022832273
Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 14. 5. 2009
Základné imanie: 3,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 10. 2010
Spisová značka: Sro/58372/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Barbora Poradová od 1. 11. 2024
    konateľ
  • Martina Šarvaicová od 1. 11. 2024
    konateľ
  • Aip Slovakia S.a r.l. od 2. 7. 2022
    spoločník
  • Aip Slovakia TopCo S.a r.l. od 2. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TC Tower A1 s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 575,7 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 9,6 mil. €.

9,6 mil. €
Tržby
575,7 tis. €
Strata
9,6 mil. €
Celkové výnosy
102,2 mil. €
Aktíva
26,8 mil. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
71,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,4 mil., 2023 1,5 mil., 2024 387,8 tis., 2025 −575,7 tis.20211,4 mil.20221,4 mil.20231,5 mil.2024387,8 tis.2025−575,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,9 mil., 2022 9,0 mil., 2023 9,2 mil., 2024 9,4 mil., 2025 9,6 mil.20218,9 mil.20229,0 mil.20239,2 mil.20249,4 mil.20259,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 9,6 mil. € -575,7 tis. €
2024 9,4 mil. € 387,8 tis. €
2023 9,2 mil. € 1,5 mil. €
2022 9,0 mil. € 1,4 mil. €
2021 8,9 mil. € 1,4 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok24,1 mil. €
  • Dlhodobý hmotný majetok69,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,2 mil. €
  • Finančné účty5,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie218,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie3,0 mil. €
  • Kapitálové fondy14,5 mil. €
  • Fondy zo zisku260,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-575,7 tis. €
  • Rezervy22,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 mil. €
  • Krátkodobé záväzky399,8 tis. €
  • Bankové úvery71,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,7 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TC Tower A1 s. r. o. v konkurze?

TC Tower A1 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TC Tower A1 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TC Tower A1 s. r. o. tržby 9,6 mil. €.

Je firma TC Tower A1 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TC Tower A1 s. r. o. vykázala stratu 575,7 tis. €.

Je TC Tower A1 s. r. o. platiteľom DPH?

TC Tower A1 s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TC Tower A1 s. r. o. sídli?

TC Tower A1 s. r. o. má sídlo na adrese Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026