JEMA, spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44675593
DIČ: 2022777372
IČ DPH: SK2022777372
Domaniža 16, Domaniža

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Domaniža 16, Domaniža Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 13. 3. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2009
Spisová značka: Sro/21413/R
Predmet podnikania (výber): čistiace a upratovacie služby; prevádzkovanie čistiarne a práčovne; prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ela Macoszková od 25. 11. 2022
    konateľspoločník
  • Jaroslav Macoszek od 13. 3. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JEMA, spol. s r. o. v roku 2025 znížila zisk o 74 % na 12,7 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 336,7 tis. €.

336,7 tis. €
Tržby
12,7 tis. €
Zisk
347,0 tis. €
Celkové výnosy
257,9 tis. €
Aktíva
152,4 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
57,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −16,7 tis., 2022 1,1 tis., 2023 26,1 tis., 2024 48,7 tis., 2025 12,7 tis.2021−16,7 tis.20221,1 tis.202326,1 tis.202448,7 tis.202512,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 178,1 tis., 2022 251,5 tis., 2023 346,9 tis., 2024 375,1 tis., 2025 336,7 tis.2021178,1 tis.2022251,5 tis.2023346,9 tis.2024375,1 tis.2025336,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 336,7 tis. € 12,7 tis. €
2024 375,1 tis. € 48,7 tis. €
2023 346,9 tis. € 26,1 tis. €
2022 251,5 tis. € 1,1 tis. €
2021 178,1 tis. € -16,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok115,7 tis. €
  • Zásoby7,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky90,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,8 tis. €
  • Finančné účty40,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie237,2 tis. €
  • Fondy zo zisku-97,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky32,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky72,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JEMA, spol. s r. o. v konkurze?

JEMA, spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JEMA, spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JEMA, spol. s r. o. tržby 336,7 tis. €.

Je firma JEMA, spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JEMA, spol. s r. o. dosiahla zisk 12,7 tis. €.

Je JEMA, spol. s r. o. platiteľom DPH?

JEMA, spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JEMA, spol. s r. o. sídli?

JEMA, spol. s r. o. má sídlo na adrese Domaniža 16, Domaniža, 018 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026