OSSI SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44665687
DIČ: 2022776811
IČ DPH: SK2022776811
Levárska 883, Gajary

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Levárska 883, Gajary Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 6. 3. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2009
Spisová značka: Sro/57185/B
Predmet podnikania (výber): manipulácia s tovarom a nákladom; prenájom hnuteľných vecí; sprostredkovateľská činnosť v oblasti cestnej dopravy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rudolf Sivák od 6. 3. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OSSI SK s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,4 tis. € a tržby jej narástli o 95 % na 172,2 tis. €.

172,2 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Zisk
85,6 tis. €
Aktíva
-123,8 tis. €
Vlastné imanie
245 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 571, 2022 −26,2 tis., 2023 41,7 tis., 2024 −80,5 tis., 2025 2,4 tis.20215712022−26,2 tis.202341,7 tis.2024−80,5 tis.20252,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 211,4 tis., 2022 237,2 tis., 2023 466,8 tis., 2024 88,1 tis., 2025 172,2 tis.2021211,4 tis.2022237,2 tis.2023466,8 tis.202488,1 tis.2025172,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 172,2 tis. € 2,4 tis. €
2024 88,1 tis. € -80,5 tis. €
2023 466,8 tis. € 41,7 tis. €
2022 237,2 tis. € -26,2 tis. €
2021 211,4 tis. € 571 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-123,8 tis. €
  • Záväzky209,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OSSI SK s. r. o. v konkurze?

OSSI SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OSSI SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OSSI SK s. r. o. tržby 172,2 tis. €.

Je firma OSSI SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OSSI SK s. r. o. dosiahla zisk 2,4 tis. €.

Je OSSI SK s. r. o. platiteľom DPH?

OSSI SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OSSI SK s. r. o. sídli?

OSSI SK s. r. o. má sídlo na adrese Levárska 883, Gajary, 900 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026