LIMAX LM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44661088
DIČ: 2022798569
IČ DPH: SK2022798569
Janka Jesenského 9, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Janka Jesenského 9, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 7. 4. 2009
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 4. 2009
Spisová značka: Sro/24276/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marcela Líškayová od 7. 4. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LIMAX LM s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 73 % na 2,8 tis. € a tržby jej klesli o 35 % na 131,1 tis. €.

131,1 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
77,3 tis. €
Aktíva
59,3 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 524, 2022 1,0 tis., 2023 924, 2024 10,4 tis., 2025 2,8 tis.202152420221,0 tis.2023924202410,4 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 145,6 tis., 2022 191,9 tis., 2023 183,5 tis., 2024 202,4 tis., 2025 131,1 tis.2021145,6 tis.2022191,9 tis.2023183,5 tis.2024202,4 tis.2025131,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 131,1 tis. € 2,8 tis. €
2024 202,4 tis. € 10,4 tis. €
2023 183,5 tis. € 924 €
2022 191,9 tis. € 1,0 tis. €
2021 145,6 tis. € 524 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie59,3 tis. €
  • Záväzky18,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LIMAX LM s.r.o. v konkurze?

LIMAX LM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LIMAX LM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LIMAX LM s.r.o. tržby 131,1 tis. €.

Je firma LIMAX LM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LIMAX LM s.r.o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je LIMAX LM s.r.o. platiteľom DPH?

LIMAX LM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LIMAX LM s.r.o. sídli?

LIMAX LM s.r.o. má sídlo na adrese Janka Jesenského 9, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026