VF Capital s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44660405
DIČ: 2022769892
IČ DPH: SK2022769892
Komenského 2812/91, Snina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 2812/91, Snina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 28. 2. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 7. 2010
Spisová značka: Sro/23280/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Vohar od 1. 4. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VF Capital s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 98 % na 87,7 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
87,7 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
895,7 tis. €
Aktíva
321,9 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
15,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,0 tis., 2022 19,4 tis., 2023 72,3 tis., 2024 44,3 tis., 2025 87,7 tis.202121,0 tis.202219,4 tis.202372,3 tis.202444,3 tis.202587,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 785,4 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,4 mil.2021785,4 tis.20221,1 mil.20231,4 mil.20241,3 mil.20251,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 87,7 tis. €
2024 1,3 mil. € 44,3 tis. €
2023 1,4 mil. € 72,3 tis. €
2022 1,1 mil. € 19,4 tis. €
2021 785,4 tis. € 21,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok178,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky637,9 tis. €
  • Finančné účty61,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie18,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy21,5 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov207,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie87,7 tis. €
  • Rezervy112 €
  • Dlhodobé záväzky41,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky304,2 tis. €
  • Bankové úvery227,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VF Capital s.r.o. v konkurze?

VF Capital s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VF Capital s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VF Capital s.r.o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma VF Capital s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VF Capital s.r.o. dosiahla zisk 87,7 tis. €.

Je VF Capital s.r.o. platiteľom DPH?

VF Capital s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VF Capital s.r.o. sídli?

VF Capital s.r.o. má sídlo na adrese Komenského 2812/91, Snina, 069 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026