PANLUX SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44646879
DIČ: 2022782069
IČ DPH: SK2022782069
Pálenická 476/1, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pálenická 476/1, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 11. 3. 2009
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2009
Spisová značka: Sro/50982/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavel Novakovský od 11. 3. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PANLUX SK s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 7,0 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 425,5 tis. €.

425,5 tis. €
Tržby
7,0 tis. €
Strata
425,6 tis. €
Celkové výnosy
372,8 tis. €
Aktíva
122,5 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
14,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,3 tis., 2022 34,7 tis., 2023 12,0 tis., 2024 12,2 tis., 2025 −7,0 tis.202118,3 tis.202234,7 tis.202312,0 tis.202412,2 tis.2025−7,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 538,1 tis., 2022 633,6 tis., 2023 556,2 tis., 2024 516,2 tis., 2025 425,5 tis.2021538,1 tis.2022633,6 tis.2023556,2 tis.2024516,2 tis.2025425,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 425,5 tis. € -7,0 tis. €
2024 516,2 tis. € 12,2 tis. €
2023 556,2 tis. € 12,0 tis. €
2022 633,6 tis. € 34,7 tis. €
2021 538,1 tis. € 18,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok115,1 tis. €
  • Zásoby204,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky38,5 tis. €
  • Finančné účty14,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie535 €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov121,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-7,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky461 €
  • Krátkodobé záväzky249,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie100 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PANLUX SK s. r. o. v konkurze?

PANLUX SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PANLUX SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PANLUX SK s. r. o. tržby 425,5 tis. €.

Je firma PANLUX SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PANLUX SK s. r. o. vykázala stratu 7,0 tis. €.

Je PANLUX SK s. r. o. platiteľom DPH?

PANLUX SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PANLUX SK s. r. o. sídli?

PANLUX SK s. r. o. má sídlo na adrese Pálenická 476/1, Liptovský Mikuláš, 031 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026