EMPEQ Servis, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44640421
DIČ: 2022771487
IČ DPH: SK2022771487
Mierova 79/29, Svit

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierova 79/29, Svit Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.14
Dátum vzniku: 26. 2. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2010
Spisová značka: Sro/21304/P
Predmet podnikania (výber): montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Maček od 20. 8. 2010
    konateľ
  • Peter Kuchčák od 26. 2. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EMPEQ Servis, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 54 % na 72,1 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 303,3 tis. €.

303,3 tis. €
Tržby
72,1 tis. €
Zisk
307,0 tis. €
Celkové výnosy
156,3 tis. €
Aktíva
79,6 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
67,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,8 tis., 2022 12,0 tis., 2023 5,9 tis., 2024 46,7 tis., 2025 72,1 tis.202137,8 tis.202212,0 tis.20235,9 tis.202446,7 tis.202572,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 183,6 tis., 2022 161,7 tis., 2023 149,3 tis., 2024 222,1 tis., 2025 303,3 tis.2021183,6 tis.2022161,7 tis.2023149,3 tis.2024222,1 tis.2025303,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 303,3 tis. € 72,1 tis. €
2024 222,1 tis. € 46,7 tis. €
2023 149,3 tis. € 5,9 tis. €
2022 161,7 tis. € 12,0 tis. €
2021 183,6 tis. € 37,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,6 tis. €
  • Zásoby659 €
  • Krátkodobé pohľadávky2,6 tis. €
  • Finančné účty136,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie72,1 tis. €
  • Rezervy300 €
  • Dlhodobé záväzky3,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky60,4 tis. €
  • Bankové úvery13,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EMPEQ Servis, s.r.o. v konkurze?

EMPEQ Servis, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EMPEQ Servis, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EMPEQ Servis, s.r.o. tržby 303,3 tis. €.

Je firma EMPEQ Servis, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EMPEQ Servis, s.r.o. dosiahla zisk 72,1 tis. €.

Je EMPEQ Servis, s.r.o. platiteľom DPH?

EMPEQ Servis, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EMPEQ Servis, s.r.o. sídli?

EMPEQ Servis, s.r.o. má sídlo na adrese Mierova 79/29, Svit, 059 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026