VIA MOBILE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44633521
DIČ: 2022765074
IČ DPH: SK2022765074
Dunajská 7614/8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dunajská 7614/8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 17. 2. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2011
Spisová značka: Sro/56871/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Dunajčík od 19. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VIA MOBILE, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 58 % na 13,3 tis. € a tržby jej klesli o 42 % na 332,6 tis. €.

332,6 tis. €
Tržby
13,3 tis. €
Zisk
332,7 tis. €
Celkové výnosy
174,0 tis. €
Aktíva
122,0 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
10,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 80,6 tis., 2022 38,5 tis., 2023 38,6 tis., 2024 31,7 tis., 2025 13,3 tis.202180,6 tis.202238,5 tis.202338,6 tis.202431,7 tis.202513,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 702,2 tis., 2022 503,4 tis., 2023 494,9 tis., 2024 575,8 tis., 2025 332,6 tis.2021702,2 tis.2022503,4 tis.2023494,9 tis.2024575,8 tis.2025332,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 332,6 tis. € 13,3 tis. €
2024 575,8 tis. € 31,7 tis. €
2023 494,9 tis. € 38,6 tis. €
2022 503,4 tis. € 38,5 tis. €
2021 702,2 tis. € 80,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok18,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky50,3 tis. €
  • Finančné účty102,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov103,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky40,9 tis. €
  • Bankové úvery11,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie10 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VIA MOBILE, s. r. o. v konkurze?

VIA MOBILE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VIA MOBILE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VIA MOBILE, s. r. o. tržby 332,6 tis. €.

Je firma VIA MOBILE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VIA MOBILE, s. r. o. dosiahla zisk 13,3 tis. €.

Je VIA MOBILE, s. r. o. platiteľom DPH?

VIA MOBILE, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VIA MOBILE, s. r. o. sídli?

VIA MOBILE, s. r. o. má sídlo na adrese Dunajská 7614/8, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026