Čarovar s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44627963
DIČ: 2022787525
IČ DPH: SK2022787525
Zaježová Polomy 20, Pliešovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zaježová Polomy 20, Pliešovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 24. 2. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2015
Spisová značka: Sro/16098/S
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrea Uherková od 28. 5. 2025
    konateľ
  • Róbert Kaluža od 24. 2. 2023
    konateľ
  • Centrum environmentálnej a etickej výchovy Živica, občianske združenie od 25. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Čarovar s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,5 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 196,7 tis. €.

196,7 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Zisk
22,7 tis. €
Aktíva
18,0 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 tis., 2022 4,3 tis., 2023 −347, 2024 −13,3 tis., 2025 2,5 tis.20215,8 tis.20224,3 tis.2023−3472024−13,3 tis.20252,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 96,3 tis., 2022 170,3 tis., 2023 198,9 tis., 2024 192,0 tis., 2025 196,7 tis.202196,3 tis.2022170,3 tis.2023198,9 tis.2024192,0 tis.2025196,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 196,7 tis. € 2,5 tis. €
2024 192,0 tis. € -13,3 tis. €
2023 198,9 tis. € -347 €
2022 170,3 tis. € 4,3 tis. €
2021 96,3 tis. € 5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,0 tis. €
  • Záväzky4,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Čarovar s.r.o. v konkurze?

Čarovar s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Čarovar s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Čarovar s.r.o. tržby 196,7 tis. €.

Je firma Čarovar s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Čarovar s.r.o. dosiahla zisk 2,5 tis. €.

Je Čarovar s.r.o. platiteľom DPH?

Čarovar s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Čarovar s.r.o. sídli?

Čarovar s.r.o. má sídlo na adrese Zaježová Polomy 20, Pliešovce, 962 63.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026