UROCENTRUM ŠAĽA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44626428
DIČ: 2022769683
Bulharská 1244/42, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bulharská 1244/42, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 14. 2. 2009
Základné imanie: 7,5 tis. €
Spisová značka: Sro/23966/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Richard Polák od 14. 2. 2009
    konateľspoločník
  • MUDr. Ondrej Hajdúk od 13. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UROCENTRUM ŠAĽA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 36 % na 91,7 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 238,6 tis. €.

238,6 tis. €
Tržby
91,7 tis. €
Zisk
241,6 tis. €
Celkové výnosy
417,9 tis. €
Aktíva
354,4 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
69,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,7 tis., 2022 47,2 tis., 2023 46,6 tis., 2024 67,6 tis., 2025 91,7 tis.202140,7 tis.202247,2 tis.202346,6 tis.202467,6 tis.202591,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 182,5 tis., 2022 159,5 tis., 2023 226,2 tis., 2024 221,3 tis., 2025 238,6 tis.2021182,5 tis.2022159,5 tis.2023226,2 tis.2024221,3 tis.2025238,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 238,6 tis. € 91,7 tis. €
2024 221,3 tis. € 67,6 tis. €
2023 226,2 tis. € 46,6 tis. €
2022 159,5 tis. € 47,2 tis. €
2021 182,5 tis. € 40,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok62,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky130,2 tis. €
  • Finančné účty217,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,2 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie354,4 tis. €
  • Záväzky63,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UROCENTRUM ŠAĽA, s.r.o. v konkurze?

UROCENTRUM ŠAĽA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UROCENTRUM ŠAĽA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UROCENTRUM ŠAĽA, s.r.o. tržby 238,6 tis. €.

Je firma UROCENTRUM ŠAĽA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UROCENTRUM ŠAĽA, s.r.o. dosiahla zisk 91,7 tis. €.

Kde firma UROCENTRUM ŠAĽA, s.r.o. sídli?

UROCENTRUM ŠAĽA, s.r.o. má sídlo na adrese Bulharská 1244/42, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026