BA Consulting spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44626100
DIČ: 2022774303
IČ DPH: SK2022774303
Horeblatie 384/3, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horeblatie 384/3, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 24. 2. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2009
Spisová značka: Sro/21326/R
Predmet podnikania (výber): počítačové služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Balaj od 24. 2. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BA Consulting spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 232 % na 22,3 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 59,1 tis. €.

59,1 tis. €
Tržby
22,3 tis. €
Zisk
68,1 tis. €
Celkové výnosy
95,8 tis. €
Aktíva
34,6 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
78,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,7 tis., 2022 13,5 tis., 2023 15,2 tis., 2024 6,7 tis., 2025 22,3 tis.202122,7 tis.202213,5 tis.202315,2 tis.20246,7 tis.202522,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 54,9 tis., 2022 52,0 tis., 2023 62,8 tis., 2024 49,4 tis., 2025 59,1 tis.202154,9 tis.202252,0 tis.202362,8 tis.202449,4 tis.202559,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 54,9 tis., 2022 54,3 tis., 2023 65,6 tis., 2024 50,2 tis., 2025 68,1 tis.202154,9 tis.202254,3 tis.202365,6 tis.202450,2 tis.202568,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 5,7 tis., 2022 3,7 tis., 2023 4,3 tis., 2024 1,5 tis., 2025 2,5 tis.20215,7 tis.20223,7 tis.20234,3 tis.20241,5 tis.20252,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 59,1 tis. € 22,3 tis. €
2024 49,4 tis. € 6,7 tis. €
2023 62,8 tis. € 15,2 tis. €
2022 52,0 tis. € 13,5 tis. €
2021 54,9 tis. € 22,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok28,2 tis. €
  • Zásoby52 €
  • Dlhodobé pohľadávky51,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,0 tis. €
  • Finančné účty10,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky19 €
  • Krátkodobé záväzky61,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BA Consulting spol. s r. o. v konkurze?

BA Consulting spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BA Consulting spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BA Consulting spol. s r. o. tržby 59,1 tis. €.

Je firma BA Consulting spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BA Consulting spol. s r. o. dosiahla zisk 22,3 tis. €.

Je BA Consulting spol. s r. o. platiteľom DPH?

BA Consulting spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BA Consulting spol. s r. o. sídli?

BA Consulting spol. s r. o. má sídlo na adrese Horeblatie 384/3, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026