IstroAgra s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44620608
DIČ: 2022767879
IČ DPH: SK2022767879
Búčska cesta 995, Gbelce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Búčska cesta 995, Gbelce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.50
Dátum vzniku: 19. 2. 2009
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 11. 2009
Spisová značka: Sro/23992/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Petrovič od 18. 3. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IstroAgra s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 168 % na 4,1 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 328,3 tis. €.

328,3 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
414,8 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
216,9 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
31,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,8 tis., 2022 3,6 tis., 2023 30,4 tis., 2024 1,5 tis., 2025 4,1 tis.202112,8 tis.20223,6 tis.202330,4 tis.20241,5 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 297,8 tis., 2022 394,9 tis., 2023 335,5 tis., 2024 370,7 tis., 2025 328,3 tis.2021297,8 tis.2022394,9 tis.2023335,5 tis.2024370,7 tis.2025328,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 328,3 tis. € 4,1 tis. €
2024 370,7 tis. € 1,5 tis. €
2023 335,5 tis. € 30,4 tis. €
2022 394,9 tis. € 3,6 tis. €
2021 297,8 tis. € 12,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok977,1 tis. €
  • Zásoby55,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky14,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky161,6 tis. €
  • Finančné účty38,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov201,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,1 tis. €
  • Rezervy182 €
  • Dlhodobé záväzky541,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky41,4 tis. €
  • Bankové úvery446,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IstroAgra s.r.o. v konkurze?

IstroAgra s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IstroAgra s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IstroAgra s.r.o. tržby 328,3 tis. €.

Je firma IstroAgra s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IstroAgra s.r.o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Je IstroAgra s.r.o. platiteľom DPH?

IstroAgra s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IstroAgra s.r.o. sídli?

IstroAgra s.r.o. má sídlo na adrese Búčska cesta 995, Gbelce, 943 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026