IX production s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44619405
DIČ: 2022760520
IČ DPH: SK2022760520
Revúcka 1075/8, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Revúcka 1075/8, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.11
Dátum vzniku: 14. 2. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 2. 2009
Spisová značka: Sro/56832/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Zora Moravská od 14. 2. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IX production s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 85 % na 474 € a tržby jej narástli o 29 % na 52,1 tis. €.

52,1 tis. €
Tržby
474 €
Zisk
57,1 tis. €
Celkové výnosy
225,8 tis. €
Aktíva
218,4 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
16,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,8 tis., 2022 1,6 tis., 2023 2,7 tis., 2024 3,1 tis., 2025 47420216,8 tis.20221,6 tis.20232,7 tis.20243,1 tis.2025474
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 60,9 tis., 2022 87,4 tis., 2023 59,1 tis., 2024 40,4 tis., 2025 52,1 tis.202160,9 tis.202287,4 tis.202359,1 tis.202440,4 tis.202552,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 52,1 tis. € 474 €
2024 40,4 tis. € 3,1 tis. €
2023 59,1 tis. € 2,7 tis. €
2022 87,4 tis. € 1,6 tis. €
2021 60,9 tis. € 6,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky170,8 tis. €
  • Finančné účty54,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov213,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie474 €
  • Krátkodobé záväzky7,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IX production s. r. o. v konkurze?

IX production s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IX production s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IX production s. r. o. tržby 52,1 tis. €.

Je firma IX production s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IX production s. r. o. dosiahla zisk 474 €.

Je IX production s. r. o. platiteľom DPH?

IX production s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IX production s. r. o. sídli?

IX production s. r. o. má sídlo na adrese Revúcka 1075/8, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026