UNIMAC PRO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44617861
DIČ: 2022761433
IČ DPH: SK2022761433
Kláštorná 4/1846, Šamorín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kláštorná 4/1846, Šamorín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 17. 2. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2009
Spisová značka: Sro/23299/T
Predmet podnikania (výber): počítačové služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Gabriel Csicsay od 17. 2. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UNIMAC PRO, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 52 % na 15,2 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 84,4 tis. €.

84,4 tis. €
Tržby
15,2 tis. €
Zisk
66,1 tis. €
Aktíva
59,6 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −206, 2022 8,8 tis., 2023 1,7 tis., 2024 10,0 tis., 2025 15,2 tis.2021−20620228,8 tis.20231,7 tis.202410,0 tis.202515,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,8 tis., 2022 71,1 tis., 2023 49,4 tis., 2024 87,1 tis., 2025 84,4 tis.202146,8 tis.202271,1 tis.202349,4 tis.202487,1 tis.202584,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 84,4 tis. € 15,2 tis. €
2024 87,1 tis. € 10,0 tis. €
2023 49,4 tis. € 1,7 tis. €
2022 71,1 tis. € 8,8 tis. €
2021 46,8 tis. € -206 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie59,6 tis. €
  • Záväzky6,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UNIMAC PRO, s.r.o. v konkurze?

UNIMAC PRO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UNIMAC PRO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UNIMAC PRO, s.r.o. tržby 84,4 tis. €.

Je firma UNIMAC PRO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UNIMAC PRO, s.r.o. dosiahla zisk 15,2 tis. €.

Je UNIMAC PRO, s.r.o. platiteľom DPH?

UNIMAC PRO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UNIMAC PRO, s.r.o. sídli?

UNIMAC PRO, s.r.o. má sídlo na adrese Kláštorná 4/1846, Šamorín, 931 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026