eXj-production, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44615949
DIČ: 2022777812
IČ DPH: SK2022777812
Slnečná 1940/16, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Slnečná 1940/16, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.02
Dátum vzniku: 4. 3. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2009
Spisová značka: Sro/23382/T
Predmet podnikania (výber): Textilná výroba; Odevná výroba; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Erika Rábeková od 7. 8. 2026
    konateľspoločník
  • Tomáš Rábek od 4. 3. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť eXj-production, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 43 % na 6,4 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 21,3 tis. €.

21,3 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Zisk
26,6 tis. €
Aktíva
24,2 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −6,7 tis., 2022 5,3 tis., 2023 5,6 tis., 2024 4,5 tis., 2025 6,4 tis.2021−6,7 tis.20225,3 tis.20235,6 tis.20244,5 tis.20256,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 640, 2022 12,3 tis., 2023 16,0 tis., 2024 15,7 tis., 2025 21,3 tis.2021640202212,3 tis.202316,0 tis.202415,7 tis.202521,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 21,3 tis. € 6,4 tis. €
2024 15,7 tis. € 4,5 tis. €
2023 16,0 tis. € 5,6 tis. €
2022 12,3 tis. € 5,3 tis. €
2021 640 € -6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,2 tis. €
  • Záväzky2,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma eXj-production, s.r.o. v konkurze?

eXj-production, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma eXj-production, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala eXj-production, s.r.o. tržby 21,3 tis. €.

Je firma eXj-production, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 eXj-production, s.r.o. dosiahla zisk 6,4 tis. €.

Je eXj-production, s.r.o. platiteľom DPH?

eXj-production, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma eXj-production, s.r.o. sídli?

eXj-production, s.r.o. má sídlo na adrese Slnečná 1940/16, Šaľa, 927 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026