Lekáreň ASTER, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44612303
DIČ: 2022794081
IČ DPH: SK2022794081
Lokca 265, Lokca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lokca 265, Lokca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 28. 3. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2009
Spisová značka: Sro/51080/L
Predmet podnikania (výber): poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni; maloobchod a veľkoobchod

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Michal Prádel od 28. 3. 2009
    konateľspoločník
  • RNDr. Marta Prádelová od 28. 3. 2009
    konateľspoločník
  • Ing. Lenka Marcosová od 15. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lekáreň ASTER, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 24,8 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 873,4 tis. €.

873,4 tis. €
Tržby
24,8 tis. €
Zisk
876,5 tis. €
Celkové výnosy
233,1 tis. €
Aktíva
198,0 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
14,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,4 tis., 2022 24,0 tis., 2023 32,9 tis., 2024 22,2 tis., 2025 24,8 tis.202122,4 tis.202224,0 tis.202332,9 tis.202422,2 tis.202524,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 725,7 tis., 2022 850,9 tis., 2023 897,8 tis., 2024 866,4 tis., 2025 873,4 tis.2021725,7 tis.2022850,9 tis.2023897,8 tis.2024866,4 tis.2025873,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 873,4 tis. € 24,8 tis. €
2024 866,4 tis. € 22,2 tis. €
2023 897,8 tis. € 32,9 tis. €
2022 850,9 tis. € 24,0 tis. €
2021 725,7 tis. € 22,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok288 €
  • Zásoby58,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky64,3 tis. €
  • Finančné účty106,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov167,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,8 tis. €
  • Rezervy5,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky27,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie49 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň ASTER, s.r.o. v konkurze?

Lekáreň ASTER, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň ASTER, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lekáreň ASTER, s.r.o. tržby 873,4 tis. €.

Je firma Lekáreň ASTER, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lekáreň ASTER, s.r.o. dosiahla zisk 24,8 tis. €.

Je Lekáreň ASTER, s.r.o. platiteľom DPH?

Lekáreň ASTER, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň ASTER, s.r.o. sídli?

Lekáreň ASTER, s.r.o. má sídlo na adrese Lokca 265, Lokca, 029 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026