SC STATIK NR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44611111
DIČ: 2022755746
IČ DPH: SK2022755746
Trieda A. Hlinku 19/605, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trieda A. Hlinku 19/605, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 3. 2. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 4. 2021
Spisová značka: Sro/23898/N
Predmet podnikania (výber): vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Mareček od 3. 2. 2009
    konateľspoločník
  • Ing. Michal Wachal od 23. 2. 2021
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SC STATIK NR s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 280,0 tis. € a tržby jej narástli o 223 % na 3,1 mil. €.

3,1 mil. €
Tržby
280,0 tis. €
Zisk
3,5 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
371,4 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
15,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 12,6 tis., 2021 1,5 tis., 2022 44,4 tis., 2024 10,3 tis., 2025 280,0 tis.202012,6 tis.20211,5 tis.202244,4 tis.202410,3 tis.2025280,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 43,7 tis., 2021 247,2 tis., 2022 1,4 mil., 2024 947,3 tis., 2025 3,1 mil.202043,7 tis.2021247,2 tis.20221,4 mil.2024947,3 tis.20253,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,1 mil. € 280,0 tis. €
2024 947,3 tis. € 10,3 tis. €
2022 1,4 mil. € 44,4 tis. €
2021 247,2 tis. € 1,5 tis. €
2020 43,7 tis. € 12,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok327,1 tis. €
  • Zásoby406,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky344,4 tis. €
  • Finančné účty551,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov85,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie280,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky96,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SC STATIK NR s.r.o. v konkurze?

SC STATIK NR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SC STATIK NR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SC STATIK NR s.r.o. tržby 3,1 mil. €.

Je firma SC STATIK NR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SC STATIK NR s.r.o. dosiahla zisk 280,0 tis. €.

Je SC STATIK NR s.r.o. platiteľom DPH?

SC STATIK NR s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SC STATIK NR s.r.o. sídli?

SC STATIK NR s.r.o. má sídlo na adrese Trieda A. Hlinku 19/605, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026