PP Catering spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44605218
DIČ: 2022758243
IČ DPH: SK2022758243
Pod Katrušou 368/60, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Katrušou 368/60, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.04
Dátum vzniku: 11. 2. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 2. 2009
Spisová značka: Sro/23941/N
Predmet podnikania (výber): dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Bakay od 11. 2. 2009
    konateľspoločník
  • Peter Bakay od 11. 2. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PP Catering spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 18,7 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
18,7 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
491,0 tis. €
Aktíva
101,2 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
20,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,4 tis., 2022 44,6 tis., 2023 21,3 tis., 2024 −13,1 tis., 2025 18,7 tis.202113,4 tis.202244,6 tis.202321,3 tis.2024−13,1 tis.202518,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 2,7 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,4 mil., 2025 2,2 mil.20211,2 mil.20222,7 mil.20232,5 mil.20242,4 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 18,7 tis. €
2024 2,4 mil. € -13,1 tis. €
2023 2,5 mil. € 21,3 tis. €
2022 2,7 mil. € 44,6 tis. €
2021 1,2 mil. € 13,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok105,2 tis. €
  • Zásoby195,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky151,2 tis. €
  • Finančné účty34,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov77,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky380,3 tis. €
  • Bankové úvery8,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie26 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PP Catering spol. s r.o. v konkurze?

PP Catering spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PP Catering spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PP Catering spol. s r.o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma PP Catering spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PP Catering spol. s r.o. dosiahla zisk 18,7 tis. €.

Je PP Catering spol. s r.o. platiteľom DPH?

PP Catering spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PP Catering spol. s r.o. sídli?

PP Catering spol. s r.o. má sídlo na adrese Pod Katrušou 368/60, Nitra, 949 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026