Envi go, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44601191
DIČ: 2022758188
IČ DPH: SK2022758188
Gbeľany 174, Gbeľany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gbeľany 174, Gbeľany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 5. 2. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2018
Spisová značka: Sro/50811/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; poradenská a konzultačná činnosť v oblasti ochrany životného prostredia v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anna Ondrášová od 5. 2. 2009
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Envi go, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 3,5 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 56,6 tis. €.

56,6 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
43,8 tis. €
Aktíva
32,2 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 424, 2022 46, 2023 −445, 2024 3,9 tis., 2025 3,5 tis.20214242022462023−44520243,9 tis.20253,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,3 tis., 2022 50,2 tis., 2023 51,0 tis., 2024 51,3 tis., 2025 56,6 tis.202153,3 tis.202250,2 tis.202351,0 tis.202451,3 tis.202556,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 56,6 tis. € 3,5 tis. €
2024 51,3 tis. € 3,9 tis. €
2023 51,0 tis. € -445 €
2022 50,2 tis. € 46 €
2021 53,3 tis. € 424 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie32,2 tis. €
  • Záväzky11,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Envi go, s.r.o. v konkurze?

Envi go, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Envi go, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Envi go, s.r.o. tržby 56,6 tis. €.

Je firma Envi go, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Envi go, s.r.o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Je Envi go, s.r.o. platiteľom DPH?

Envi go, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Envi go, s.r.o. sídli?

Envi go, s.r.o. má sídlo na adrese Gbeľany 174, Gbeľany, 013 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026