PV Rumince, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44599048
DIČ: 2022755702
IČ DPH: SK2022755702
Landererova 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Landererova 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu 35.11
Dátum vzniku: 30. 1. 2009
Základné imanie: 70,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 3. 2009
Spisová značka: Sro/71243/B
Predmet podnikania (výber): výroba elektriny zariadeniami na výrobu elektriny s celkovým inštalovaným výkonom do 1MW vrátane; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mag. Anna Hofmann od 7. 1. 2013
    konateľ
  • BDO Austria Holding Wirtschaftsprüfungs GmbH od 23. 3. 2024
    spoločník
  • Falk-Holding AG od 20. 12. 2023
    spoločník
  • Ferry Tahan od 20. 12. 2023
    spoločník
  • Slatko Kostic od 3. 2. 2016
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PV Rumince, s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 63 % na 25,8 tis. € a tržby jej ostali na 281,1 tis. €.

281,1 tis. €
Tržby
25,8 tis. €
Strata
281,1 tis. €
Celkové výnosy
318,8 tis. €
Aktíva
251,7 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
71,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 104,7 tis., 2022 4,6 tis., 2023 −5,2 tis., 2024 −69,9 tis., 2025 −25,8 tis.2021104,7 tis.20224,6 tis.2023−5,2 tis.2024−69,9 tis.2025−25,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 437,7 tis., 2022 301,3 tis., 2023 280,3 tis., 2024 281,2 tis., 2025 281,1 tis.2021437,7 tis.2022301,3 tis.2023280,3 tis.2024281,2 tis.2025281,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 281,1 tis. € -25,8 tis. €
2024 281,2 tis. € -69,9 tis. €
2023 280,3 tis. € -5,2 tis. €
2022 301,3 tis. € 4,6 tis. €
2021 437,7 tis. € 104,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok155,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,6 tis. €
  • Finančné účty127,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie19,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie70,0 tis. €
  • Fondy zo zisku7,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov200,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-25,8 tis. €
  • Rezervy2,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky65,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie45 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PV Rumince, s. r. o. v konkurze?

PV Rumince, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PV Rumince, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PV Rumince, s. r. o. tržby 281,1 tis. €.

Je firma PV Rumince, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PV Rumince, s. r. o. vykázala stratu 25,8 tis. €.

Je PV Rumince, s. r. o. platiteľom DPH?

PV Rumince, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PV Rumince, s. r. o. sídli?

PV Rumince, s. r. o. má sídlo na adrese Landererova 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026