Macaberu-Consulting, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44595794
DIČ: 2022749091
IČ DPH: SK2022749091
Sedmokráskova 6, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sedmokráskova 6, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62
Dátum vzniku: 3. 2. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 2. 2010
Spisová značka: Sro/56461/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Števove od 23. 3. 2026
    konateľ
  • Shigenobu Trading, s.r.o od 3. 4. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Macaberu-Consulting, s. r. o. v roku 2024 znížila zisk o 36 % na 10,7 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 781,7 tis. €.

781,7 tis. €
Tržby
10,7 tis. €
Zisk
229,0 tis. €
Aktíva
64,0 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 8,4 tis., 2021 9,1 tis., 2022 7,7 tis., 2023 16,7 tis., 2024 10,7 tis.20208,4 tis.20219,1 tis.20227,7 tis.202316,7 tis.202410,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 542,7 tis., 2021 700,8 tis., 2022 718,7 tis., 2023 722,4 tis., 2024 781,7 tis.2020542,7 tis.2021700,8 tis.2022718,7 tis.2023722,4 tis.2024781,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 781,7 tis. € 10,7 tis. €
2023 722,4 tis. € 16,7 tis. €
2022 718,7 tis. € 7,7 tis. €
2021 700,8 tis. € 9,1 tis. €
2020 542,7 tis. € 8,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie64,0 tis. €
  • Záväzky164,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Macaberu-Consulting, s. r. o. v konkurze?

Macaberu-Consulting, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Macaberu-Consulting, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Macaberu-Consulting, s. r. o. tržby 781,7 tis. €.

Je firma Macaberu-Consulting, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Macaberu-Consulting, s. r. o. dosiahla zisk 10,7 tis. €.

Je Macaberu-Consulting, s. r. o. platiteľom DPH?

Macaberu-Consulting, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Macaberu-Consulting, s. r. o. sídli?

Macaberu-Consulting, s. r. o. má sídlo na adrese Sedmokráskova 6, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026