TATRA SPC12, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44552556
DIČ: 2022741600
Roveň 215, Podtureň

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Roveň 215, Podtureň Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 16. 12. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/50566/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) a iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Štric od 16. 12. 2008
    konateľ
  • KHP, s.r.o. od 31. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TATRA SPC12, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 76 % na 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 4,0 tis. €.

4,0 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
4,0 tis. €
Celkové výnosy
591,1 tis. €
Aktíva
-1,4 mil. €
Vlastné imanie
334 %
Celková zadlženosť
100,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 535, 2022 1,1 tis., 2023 −1,4 tis., 2024 1,9 tis., 2025 3,3 tis.202153520221,1 tis.2023−1,4 tis.20241,9 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 tis., 2022 2,2 tis., 2023 15,0 tis., 2024 5,4 tis., 2025 4,0 tis.20211,5 tis.20222,2 tis.202315,0 tis.20245,4 tis.20254,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,0 tis. € 3,3 tis. €
2024 5,4 tis. € 1,9 tis. €
2023 15,0 tis. € -1,4 tis. €
2022 2,2 tis. € 1,1 tis. €
2021 1,5 tis. € 535 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok274,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok295,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky120 €
  • Krátkodobé pohľadávky20,9 tis. €
  • Finančné účty97 €

Pasíva

  • Vlastné imanie-1,4 mil. €
  • Záväzky2,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATRA SPC12, s. r. o. v konkurze?

TATRA SPC12, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATRA SPC12, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TATRA SPC12, s. r. o. tržby 4,0 tis. €.

Je firma TATRA SPC12, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TATRA SPC12, s. r. o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Kde firma TATRA SPC12, s. r. o. sídli?

TATRA SPC12, s. r. o. má sídlo na adrese Roveň 215, Podtureň, 033 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026