MELION GROUP, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44550464
DIČ: 2820002878
IČ DPH: SK2820002878
Miletičova 5B, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Miletičova 5B, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 14. 1. 2009
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 1. 2009
Spisová značka: Sro/56268/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Júlia Gregová Kollárová od 26. 10. 2021
    konateľspoločník
  • Mgr. Marcel Grega od 5. 4. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MELION GROUP, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 13,4 tis. € a tržby jej klesli o 41 % na 252,4 tis. €.

252,4 tis. €
Tržby
13,4 tis. €
Strata
278,5 tis. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
657,7 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
9,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 84,5 tis., 2022 175,4 tis., 2023 124,9 tis., 2024 9,8 tis., 2025 −13,4 tis.202184,5 tis.2022175,4 tis.2023124,9 tis.20249,8 tis.2025−13,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 221,6 tis., 2022 471,2 tis., 2023 423,3 tis., 2024 427,4 tis., 2025 252,4 tis.2021221,6 tis.2022471,2 tis.2023423,3 tis.2024427,4 tis.2025252,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 252,4 tis. € -13,4 tis. €
2024 427,4 tis. € 9,8 tis. €
2023 423,3 tis. € 124,9 tis. €
2022 471,2 tis. € 175,4 tis. €
2021 221,6 tis. € 84,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok567,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok100,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky354,7 tis. €
  • Finančné účty15,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov663,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-13,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky402 €
  • Krátkodobé záväzky189,6 tis. €
  • Bankové úvery186,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MELION GROUP, s. r. o. v konkurze?

MELION GROUP, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MELION GROUP, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MELION GROUP, s. r. o. tržby 252,4 tis. €.

Je firma MELION GROUP, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MELION GROUP, s. r. o. vykázala stratu 13,4 tis. €.

Je MELION GROUP, s. r. o. platiteľom DPH?

MELION GROUP, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MELION GROUP, s. r. o. sídli?

MELION GROUP, s. r. o. má sídlo na adrese Miletičova 5B, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026