Support and Trade s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44538626
DIČ: 2022813716
IČ DPH: SK2022813716
ul. 29. augusta 2B, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: ul. 29. augusta 2B, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 10. 12. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 8. 2014
Spisová značka: Sro/55828/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; reklamné, marketingové a propagačné služby; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Support and Trade s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 279,6 tis. € a tržby jej narástli o 36 % na 326,4 tis. €.

326,4 tis. €
Tržby
279,6 tis. €
Strata
329,4 tis. €
Celkové výnosy
104,8 tis. €
Aktíva
-257,8 tis. €
Vlastné imanie
346 %
Celková zadlženosť
7,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −200,4 tis., 2022 54,9 tis., 2023 44,4 tis., 2024 4,5 tis., 2025 −279,6 tis.2021−200,4 tis.202254,9 tis.202344,4 tis.20244,5 tis.2025−279,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 233,4 tis., 2022 818,9 tis., 2023 285,8 tis., 2024 239,6 tis., 2025 326,4 tis.2021233,4 tis.2022818,9 tis.2023285,8 tis.2024239,6 tis.2025326,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 326,4 tis. € -279,6 tis. €
2024 239,6 tis. € 4,5 tis. €
2023 285,8 tis. € 44,4 tis. €
2022 818,9 tis. € 54,9 tis. €
2021 233,4 tis. € -200,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok987 €
  • Dlhodobý finančný majetok8,2 tis. €
  • Zásoby28,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky50,6 tis. €
  • Finančné účty15,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie521 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy120,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-103,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-279,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky419 €
  • Krátkodobé záväzky362,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Support and Trade s. r. o. v konkurze?

Support and Trade s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Support and Trade s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Support and Trade s. r. o. tržby 326,4 tis. €.

Je firma Support and Trade s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Support and Trade s. r. o. vykázala stratu 279,6 tis. €.

Je Support and Trade s. r. o. platiteľom DPH?

Support and Trade s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Support and Trade s. r. o. sídli?

Support and Trade s. r. o. má sídlo na adrese ul. 29. augusta 2B, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026