DRAHSTAV, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44534248
DIČ: 2022731579
IČ DPH: SK2022731579
Čerešňova 20/458, Špačince

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čerešňova 20/458, Špačince Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.17
Dátum vzniku: 11. 12. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2009
Spisová značka: Sro/23026/T
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľko…; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Dusík od 11. 12. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Milan Vrška od 11. 12. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DRAHSTAV, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 35 % na 46,6 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 465,0 tis. €.

465,0 tis. €
Tržby
46,6 tis. €
Zisk
468,5 tis. €
Celkové výnosy
524,9 tis. €
Aktíva
345,2 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
49,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 109,6 tis., 2022 78,6 tis., 2023 513, 2024 71,8 tis., 2025 46,6 tis.2021109,6 tis.202278,6 tis.2023513202471,8 tis.202546,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 516,9 tis., 2022 503,1 tis., 2023 391,0 tis., 2024 546,4 tis., 2025 465,0 tis.2021516,9 tis.2022503,1 tis.2023391,0 tis.2024546,4 tis.2025465,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 465,0 tis. € 46,6 tis. €
2024 546,4 tis. € 71,8 tis. €
2023 391,0 tis. € 513 €
2022 503,1 tis. € 78,6 tis. €
2021 516,9 tis. € 109,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok256,5 tis. €
  • Zásoby12,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky39,7 tis. €
  • Finančné účty216,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku710 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov292,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie46,6 tis. €
  • Rezervy-2,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky61,7 tis. €
  • Bankové úvery105,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DRAHSTAV, spol. s r.o. v konkurze?

DRAHSTAV, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DRAHSTAV, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DRAHSTAV, spol. s r.o. tržby 465,0 tis. €.

Je firma DRAHSTAV, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DRAHSTAV, spol. s r.o. dosiahla zisk 46,6 tis. €.

Je DRAHSTAV, spol. s r.o. platiteľom DPH?

DRAHSTAV, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DRAHSTAV, spol. s r.o. sídli?

DRAHSTAV, spol. s r.o. má sídlo na adrese Čerešňova 20/458, Špačince, 919 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026