edysea s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44530439
DIČ: 2022726101
IČ DPH: SK2022726101
Hlavná 329/4, Viničné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 329/4, Viničné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.31
Dátum vzniku: 5. 12. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 12. 2008
Spisová značka: Sro/55756/B
Predmet podnikania (výber): zasielateľstvo; skladovanie; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Jendek od 5. 12. 2008
    konateľspoločník
  • Hilár Kovačovský od 5. 12. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť edysea s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 63 % na 1,9 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 2,6 mil. €.

2,6 mil. €
Tržby
1,9 tis. €
Zisk
2,6 mil. €
Celkové výnosy
606,1 tis. €
Aktíva
65,1 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť
8,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 76,5 tis., 2022 130,5 tis., 2023 23,7 tis., 2024 5,3 tis., 2025 1,9 tis.202176,5 tis.2022130,5 tis.202323,7 tis.20245,3 tis.20251,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,9 mil., 2022 3,1 mil., 2023 2,0 mil., 2024 1,9 mil., 2025 2,6 mil.20212,9 mil.20223,1 mil.20232,0 mil.20241,9 mil.20252,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,6 mil. € 1,9 tis. €
2024 1,9 mil. € 5,3 tis. €
2023 2,0 mil. € 23,7 tis. €
2022 3,1 mil. € 130,5 tis. €
2021 2,9 mil. € 76,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok185,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky206,6 tis. €
  • Finančné účty162,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie51,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy11 €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov57,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,9 tis. €
  • Rezervy4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky112,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky425,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma edysea s. r. o. v konkurze?

edysea s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma edysea s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala edysea s. r. o. tržby 2,6 mil. €.

Je firma edysea s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 edysea s. r. o. dosiahla zisk 1,9 tis. €.

Je edysea s. r. o. platiteľom DPH?

edysea s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma edysea s. r. o. sídli?

edysea s. r. o. má sídlo na adrese Hlavná 329/4, Viničné, 900 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026