B&P oil, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44527705
DIČ: 2022739389
IČ DPH: SK2022739389
Einsteinova 24, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Einsteinova 24, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 20. 12. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 2. 2009
Spisová značka: Sro/71040/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti; podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti; zásielkový predaj …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Alexander Endrődy od 26. 1. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť B&P oil, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 29 % na 50,7 tis. € a tržby jej klesli o 64 % na 2,5 tis. €.

2,5 tis. €
Tržby
50,7 tis. €
Strata
4,5 tis. €
Celkové výnosy
426,0 tis. €
Aktíva
158,4 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,6 tis., 2022 5,7 tis., 2023 444, 2024 −39,3 tis., 2025 −50,7 tis.202111,6 tis.20225,7 tis.20234442024−39,3 tis.2025−50,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 80,2 tis., 2022 87,5 tis., 2023 107,7 tis., 2024 7,0 tis., 2025 2,5 tis.202180,2 tis.202287,5 tis.2023107,7 tis.20247,0 tis.20252,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 tis. € -50,7 tis. €
2024 7,0 tis. € -39,3 tis. €
2023 107,7 tis. € 444 €
2022 87,5 tis. € 5,7 tis. €
2021 80,2 tis. € 11,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok363,1 tis. €
  • Zásoby12,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky38,0 tis. €
  • Finančné účty10,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy100,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov101,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-50,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky83 €
  • Krátkodobé záväzky267,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B&P oil, s.r.o. v konkurze?

B&P oil, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B&P oil, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala B&P oil, s.r.o. tržby 2,5 tis. €.

Je firma B&P oil, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 B&P oil, s.r.o. vykázala stratu 50,7 tis. €.

Je B&P oil, s.r.o. platiteľom DPH?

B&P oil, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma B&P oil, s.r.o. sídli?

B&P oil, s.r.o. má sídlo na adrese Einsteinova 24, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026