FERUM TRADE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44514361
DIČ: 2022721371
IČ DPH: SK2022721371
Suchá Hora 151, Suchá Hora

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Suchá Hora 151, Suchá Hora Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 2. 12. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 12. 2008
Spisová značka: Sro/50459/L
Predmet podnikania (výber): predaj motorových vozidiel; opravy cestných motorových vozidiel; oprava karosérií …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Augustín Maslák od 2. 12. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť FERUM TRADE, s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 53 % na 6,3 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 260,4 tis. €.

260,4 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
271,6 tis. €
Celkové výnosy
452,6 tis. €
Aktíva
13,9 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
25,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −15,5 tis., 2021 512, 2022 567, 2023 4,1 tis., 2024 6,3 tis.2020−15,5 tis.2021512202256720234,1 tis.20246,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 83,9 tis., 2021 30,5 tis., 2022 221,8 tis., 2023 264,4 tis., 2024 260,4 tis.202083,9 tis.202130,5 tis.2022221,8 tis.2023264,4 tis.2024260,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2020 86,8 tis., 2021 30,6 tis., 2022 221,8 tis., 2023 283,9 tis., 2024 271,6 tis.202086,8 tis.202130,6 tis.2022221,8 tis.2023283,9 tis.2024271,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2020 0, 2021 41, 2022 203, 2023 1,2 tis., 2024 1,9 tis.20200202141202220320231,2 tis.20241,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 260,4 tis. € 6,3 tis. €
2023 264,4 tis. € 4,1 tis. €
2022 221,8 tis. € 567 €
2021 30,5 tis. € 512 €
2020 83,9 tis. € -15,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok57,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok7,5 tis. €
  • Zásoby336,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky35,1 tis. €
  • Finančné účty16,0 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie13,9 tis. €
  • Záväzky438,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FERUM TRADE, s.r.o. v konkurze?

FERUM TRADE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FERUM TRADE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala FERUM TRADE, s.r.o. tržby 260,4 tis. €.

Je firma FERUM TRADE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 FERUM TRADE, s.r.o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Je FERUM TRADE, s.r.o. platiteľom DPH?

FERUM TRADE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FERUM TRADE, s.r.o. sídli?

FERUM TRADE, s.r.o. má sídlo na adrese Suchá Hora 151, Suchá Hora, 027 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026