PJ - STAV, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44502028
DIČ: 2022723582
IČ DPH: SK2022723582
Starý trh 37, Kežmarok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Starý trh 37, Kežmarok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 29. 11. 2008
Základné imanie: 33,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2009
Spisová značka: Sro/20932/P
Predmet podnikania (výber): výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby; výkon činnosti stavebného dozoru - pozemné stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Pisarčík od 29. 11. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Šimon Pisarčík od 26. 7. 2024
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PJ - STAV, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 55 % na 6,5 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 614,1 tis. €.

614,1 tis. €
Tržby
6,5 tis. €
Zisk
621,2 tis. €
Celkové výnosy
291,3 tis. €
Aktíva
220,7 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
31,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,4 tis., 2022 43,0 tis., 2023 63,0 tis., 2024 14,4 tis., 2025 6,5 tis.202128,4 tis.202243,0 tis.202363,0 tis.202414,4 tis.20256,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 319,4 tis., 2022 552,8 tis., 2023 529,4 tis., 2024 483,1 tis., 2025 614,1 tis.2021319,4 tis.2022552,8 tis.2023529,4 tis.2024483,1 tis.2025614,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 614,1 tis. € 6,5 tis. €
2024 483,1 tis. € 14,4 tis. €
2023 529,4 tis. € 63,0 tis. €
2022 552,8 tis. € 43,0 tis. €
2021 319,4 tis. € 28,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok34,2 tis. €
  • Zásoby4,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky96,5 tis. €
  • Finančné účty156,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov177,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky67,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PJ - STAV, s.r.o. v konkurze?

PJ - STAV, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PJ - STAV, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PJ - STAV, s.r.o. tržby 614,1 tis. €.

Je firma PJ - STAV, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PJ - STAV, s.r.o. dosiahla zisk 6,5 tis. €.

Je PJ - STAV, s.r.o. platiteľom DPH?

PJ - STAV, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PJ - STAV, s.r.o. sídli?

PJ - STAV, s.r.o. má sídlo na adrese Starý trh 37, Kežmarok, 060 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026