Hygotrend SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44501781
DIČ: 2022769771
IČ DPH: SK2022769771
Diaľničná cesta 10C, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Diaľničná cesta 10C, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.10
Dátum vzniku: 3. 2. 2009
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2009
Spisová značka: Sro/56585/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Princ od 17. 3. 2009
    konateľ
  • Miroslav Rous od 19. 3. 2026
    konateľ
  • HYGOTREND, s.r.o. od 6. 10. 2022
    spoločník
  • Ing. Marek Čentéš od 23. 1. 2026
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hygotrend SK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 34 % na 20,6 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 266,6 tis. €.

266,6 tis. €
Tržby
20,6 tis. €
Zisk
266,6 tis. €
Celkové výnosy
68,2 tis. €
Aktíva
3,6 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
20,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,3 tis., 2022 23,8 tis., 2023 27,9 tis., 2024 31,4 tis., 2025 20,6 tis.202110,3 tis.202223,8 tis.202327,9 tis.202431,4 tis.202520,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 332,2 tis., 2022 356,5 tis., 2023 284,4 tis., 2024 280,0 tis., 2025 266,6 tis.2021332,2 tis.2022356,5 tis.2023284,4 tis.2024280,0 tis.2025266,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 266,6 tis. € 20,6 tis. €
2024 280,0 tis. € 31,4 tis. €
2023 284,4 tis. € 27,9 tis. €
2022 356,5 tis. € 23,8 tis. €
2021 332,2 tis. € 10,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby71 €
  • Krátkodobé pohľadávky29,6 tis. €
  • Finančné účty37,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy521,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-543,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie20,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky62,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hygotrend SK s. r. o. v konkurze?

Hygotrend SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hygotrend SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hygotrend SK s. r. o. tržby 266,6 tis. €.

Je firma Hygotrend SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hygotrend SK s. r. o. dosiahla zisk 20,6 tis. €.

Je Hygotrend SK s. r. o. platiteľom DPH?

Hygotrend SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hygotrend SK s. r. o. sídli?

Hygotrend SK s. r. o. má sídlo na adrese Diaľničná cesta 10C, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026