Projectinvesta, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44495552
DIČ: 2022731524
IČ DPH: SK2022731524
Sovietskych hrdinov 165, Svidník

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sovietskych hrdinov 165, Svidník Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.61
Dátum vzniku: 26. 11. 2008
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 2. 2022
Spisová značka: Sro/20914/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Eva Hirčková od 25. 11. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Projectinvesta, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 359 % na 9,2 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 91,7 tis. €.

91,7 tis. €
Tržby
9,2 tis. €
Zisk
140,2 tis. €
Aktíva
69,9 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,5 tis., 2022 −1,7 tis., 2023 2,0 tis., 2024 2,0 tis., 2025 9,2 tis.202112,5 tis.2022−1,7 tis.20232,0 tis.20242,0 tis.20259,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 61,7 tis., 2022 80,3 tis., 2023 68,7 tis., 2024 86,1 tis., 2025 91,7 tis.202161,7 tis.202280,3 tis.202368,7 tis.202486,1 tis.202591,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 91,7 tis. € 9,2 tis. €
2024 86,1 tis. € 2,0 tis. €
2023 68,7 tis. € 2,0 tis. €
2022 80,3 tis. € -1,7 tis. €
2021 61,7 tis. € 12,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie69,9 tis. €
  • Záväzky70,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Projectinvesta, s.r.o. v konkurze?

Projectinvesta, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Projectinvesta, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Projectinvesta, s.r.o. tržby 91,7 tis. €.

Je firma Projectinvesta, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Projectinvesta, s.r.o. dosiahla zisk 9,2 tis. €.

Je Projectinvesta, s.r.o. platiteľom DPH?

Projectinvesta, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Projectinvesta, s.r.o. sídli?

Projectinvesta, s.r.o. má sídlo na adrese Sovietskych hrdinov 165, Svidník, 089 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026