URBANDENT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44493380
DIČ: 2022712978
SNP 259/3, Letanovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 259/3, Letanovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 14. 11. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/22757/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: ambulancia s odborným zameraním stomatológia

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Eva Ondušková od 1. 8. 2017
    konateľspoločník
  • MDDr. Jozef Onduško od 1. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť URBANDENT s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 22 % na 16,8 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 194,8 tis. €.

194,8 tis. €
Tržby
16,8 tis. €
Zisk
141,7 tis. €
Aktíva
24,1 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,5 tis., 2022 7,9 tis., 2023 21,9 tis., 2024 13,8 tis., 2025 16,8 tis.20217,5 tis.20227,9 tis.202321,9 tis.202413,8 tis.202516,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 107,9 tis., 2022 104,9 tis., 2023 166,2 tis., 2024 175,8 tis., 2025 194,8 tis.2021107,9 tis.2022104,9 tis.2023166,2 tis.2024175,8 tis.2025194,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 194,8 tis. € 16,8 tis. €
2024 175,8 tis. € 13,8 tis. €
2023 166,2 tis. € 21,9 tis. €
2022 104,9 tis. € 7,9 tis. €
2021 107,9 tis. € 7,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,1 tis. €
  • Záväzky117,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma URBANDENT s.r.o. v konkurze?

URBANDENT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma URBANDENT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala URBANDENT s.r.o. tržby 194,8 tis. €.

Je firma URBANDENT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 URBANDENT s.r.o. dosiahla zisk 16,8 tis. €.

Kde firma URBANDENT s.r.o. sídli?

URBANDENT s.r.o. má sídlo na adrese SNP 259/3, Letanovce, 053 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026