GS Plazma, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44487312
DIČ: 2022714551
IČ DPH: SK2022714551
SNP 72/18, Nová Dubnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 72/18, Nová Dubnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 15. 11. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 11. 2008
Spisová značka: Sro/20924/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a výroby; konštrukčná a poradenská činnosť v oblasti strojárstva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Štrauch od 15. 11. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Miroslav Gurica od 9. 5. 2026
    konateľ
  • Ľuboslava Guricová od 16. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GS Plazma, s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 156 % na 28,0 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 129,3 tis. €.

129,3 tis. €
Tržby
28,0 tis. €
Strata
123,8 tis. €
Aktíva
112,9 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,3 tis., 2022 42,4 tis., 2023 63,9 tis., 2024 −10,9 tis., 2025 −28,0 tis.202127,3 tis.202242,4 tis.202363,9 tis.2024−10,9 tis.2025−28,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 197,0 tis., 2022 292,3 tis., 2023 283,7 tis., 2024 138,6 tis., 2025 129,3 tis.2021197,0 tis.2022292,3 tis.2023283,7 tis.2024138,6 tis.2025129,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 129,3 tis. € -28,0 tis. €
2024 138,6 tis. € -10,9 tis. €
2023 283,7 tis. € 63,9 tis. €
2022 292,3 tis. € 42,4 tis. €
2021 197,0 tis. € 27,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie112,9 tis. €
  • Záväzky10,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GS Plazma, s. r. o. v konkurze?

GS Plazma, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GS Plazma, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GS Plazma, s. r. o. tržby 129,3 tis. €.

Je firma GS Plazma, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GS Plazma, s. r. o. vykázala stratu 28,0 tis. €.

Je GS Plazma, s. r. o. platiteľom DPH?

GS Plazma, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GS Plazma, s. r. o. sídli?

GS Plazma, s. r. o. má sídlo na adrese SNP 72/18, Nová Dubnica, 018 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026