Tatry Resort, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44468962
DIČ: 2022741897
IČ DPH: SK2022741897
Velehradská 33, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Velehradská 33, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 3. 12. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2010
Spisová značka: Sro/55703/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martina Krajčiová od 24. 2. 2023
    konateľspoločník
  • Atlas PG s. r. o. od 2. 8. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tatry Resort, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 192 % na 27,1 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 68,3 tis. €.

68,3 tis. €
Tržby
27,1 tis. €
Zisk
39,7 tis. €
Aktíva
27,1 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 tis., 2022 1,9 tis., 2023 2,5 tis., 2024 9,3 tis., 2025 27,1 tis.20215,8 tis.20221,9 tis.20232,5 tis.20249,3 tis.202527,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,7 tis., 2022 201,0 tis., 2023 63,9 tis., 2024 54,1 tis., 2025 68,3 tis.202137,7 tis.2022201,0 tis.202363,9 tis.202454,1 tis.202568,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 68,3 tis. € 27,1 tis. €
2024 54,1 tis. € 9,3 tis. €
2023 63,9 tis. € 2,5 tis. €
2022 201,0 tis. € 1,9 tis. €
2021 37,7 tis. € 5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,1 tis. €
  • Záväzky12,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tatry Resort, s. r. o. v konkurze?

Tatry Resort, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tatry Resort, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tatry Resort, s. r. o. tržby 68,3 tis. €.

Je firma Tatry Resort, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tatry Resort, s. r. o. dosiahla zisk 27,1 tis. €.

Je Tatry Resort, s. r. o. platiteľom DPH?

Tatry Resort, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tatry Resort, s. r. o. sídli?

Tatry Resort, s. r. o. má sídlo na adrese Velehradská 33, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026