MK PNEU, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44427441
DIČ: 2022693134
IČ DPH: SK2022693134
Vyšehradská 2, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vyšehradská 2, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava počítačov, osobných potrieb a potrieb pre domácnosť 95.31
Dátum vzniku: 3. 10. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 10. 2008
Spisová značka: Sro/54718/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; opravy karosérií …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Královič od 3. 10. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MK PNEU, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 17 % na 33,4 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 107,2 tis. €.

107,2 tis. €
Tržby
33,4 tis. €
Zisk
112,9 tis. €
Celkové výnosy
344,0 tis. €
Aktíva
191,3 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
55,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,7 tis., 2022 29,6 tis., 2023 27,5 tis., 2024 40,1 tis., 2025 33,4 tis.202117,7 tis.202229,6 tis.202327,5 tis.202440,1 tis.202533,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 115,3 tis., 2022 126,2 tis., 2023 126,1 tis., 2024 119,9 tis., 2025 107,2 tis.2021115,3 tis.2022126,2 tis.2023126,1 tis.2024119,9 tis.2025107,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 107,2 tis. € 33,4 tis. €
2024 119,9 tis. € 40,1 tis. €
2023 126,1 tis. € 27,5 tis. €
2022 126,2 tis. € 29,6 tis. €
2021 115,3 tis. € 17,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok67 €
  • Krátkodobé pohľadávky13,1 tis. €
  • Finančné účty330,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov150,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie33,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky20,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky125,6 tis. €
  • Bankové úvery6,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MK PNEU, s. r. o. v konkurze?

MK PNEU, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MK PNEU, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MK PNEU, s. r. o. tržby 107,2 tis. €.

Je firma MK PNEU, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MK PNEU, s. r. o. dosiahla zisk 33,4 tis. €.

Je MK PNEU, s. r. o. platiteľom DPH?

MK PNEU, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MK PNEU, s. r. o. sídli?

MK PNEU, s. r. o. má sídlo na adrese Vyšehradská 2, Bratislava, 851 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026