Yuma s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44419163
DIČ: 2022696654
IČ DPH: SK2022696654
Heyrovského 5, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Heyrovského 5, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.76
Dátum vzniku: 17. 10. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2008
Spisová značka: Sro/54968/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy hnuteľných vecí; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Ambruš od 31. 3. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Yuma s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 56 % na 176,6 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 12,1 mil. €.

12,1 mil. €
Tržby
176,6 tis. €
Zisk
12,1 mil. €
Celkové výnosy
5,2 mil. €
Aktíva
3,9 mil. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
2,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 mil., 2022 722,3 tis., 2023 566,2 tis., 2024 402,9 tis., 2025 176,6 tis.20211,1 mil.2022722,3 tis.2023566,2 tis.2024402,9 tis.2025176,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 28,6 mil., 2022 20,2 mil., 2023 21,7 mil., 2024 14,3 mil., 2025 12,1 mil.202128,6 mil.202220,2 mil.202321,7 mil.202414,3 mil.202512,1 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 28,7 mil., 2022 20,3 mil., 2023 21,7 mil., 2024 14,3 mil., 2025 12,1 mil.202128,7 mil.202220,3 mil.202321,7 mil.202414,3 mil.202512,1 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 294,0 tis., 2022 204,9 tis., 2023 152,0 tis., 2024 108,1 tis., 2025 84,1 tis.2021294,0 tis.2022204,9 tis.2023152,0 tis.2024108,1 tis.202584,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,1 mil. € 176,6 tis. €
2024 14,3 mil. € 402,9 tis. €
2023 21,7 mil. € 566,2 tis. €
2022 20,2 mil. € 722,3 tis. €
2021 28,6 mil. € 1,1 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok410,0 tis. €
  • Zásoby472,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky127,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,9 mil. €
  • Finančné účty205,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie26,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie176,6 tis. €
  • Rezervy95 €
  • Dlhodobé záväzky2,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Yuma s. r. o. v konkurze?

Yuma s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Yuma s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Yuma s. r. o. tržby 12,1 mil. €.

Je firma Yuma s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Yuma s. r. o. dosiahla zisk 176,6 tis. €.

Je Yuma s. r. o. platiteľom DPH?

Yuma s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Yuma s. r. o. sídli?

Yuma s. r. o. má sídlo na adrese Heyrovského 5, Bratislava, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026