CAFÉ LIVE STYLE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44411669
DIČ: 2022691528
IČ DPH: SK2022691528
Panenská 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panenská 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 8. 10. 2008
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2008
Spisová značka: Sro/54807/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; pohostinská činnosť; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Fašiang od 5. 11. 2008
    konateľspoločník
  • PhDr. Tomáš Kostelničák od 5. 11. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CAFÉ LIVE STYLE, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 60 % na 15,9 tis. € a tržby jej narástli na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
15,9 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
519,8 tis. €
Aktíva
306,2 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
33,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 68,7 tis., 2022 46,7 tis., 2023 82,4 tis., 2024 40,2 tis., 2025 15,9 tis.202168,7 tis.202246,7 tis.202382,4 tis.202440,2 tis.202515,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 101,3 tis., 2022 55,4 tis., 2023 18,2 tis., 2024 14,5 tis., 2025 1,2 mil.2021101,3 tis.202255,4 tis.202318,2 tis.202414,5 tis.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 15,9 tis. €
2024 14,5 tis. € 40,2 tis. €
2023 18,2 tis. € 82,4 tis. €
2022 55,4 tis. € 46,7 tis. €
2021 101,3 tis. € 68,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok192,8 tis. €
  • Zásoby6,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky251,2 tis. €
  • Finančné účty67,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie306,2 tis. €
  • Záväzky213,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CAFÉ LIVE STYLE, s. r. o. v konkurze?

CAFÉ LIVE STYLE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CAFÉ LIVE STYLE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CAFÉ LIVE STYLE, s. r. o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma CAFÉ LIVE STYLE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CAFÉ LIVE STYLE, s. r. o. dosiahla zisk 15,9 tis. €.

Je CAFÉ LIVE STYLE, s. r. o. platiteľom DPH?

CAFÉ LIVE STYLE, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CAFÉ LIVE STYLE, s. r. o. sídli?

CAFÉ LIVE STYLE, s. r. o. má sídlo na adrese Panenská 18, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026