T&T SOLUTIONS, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44406452
DIČ: 2022744372
Frankovská 1, Bratislava - Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Frankovská 1, Bratislava - Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.91
Dátum vzniku: 20. 12. 2008
Spisová značka: Sro/56054/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Štefan Balko od 14. 9. 2016
    konateľspoločník
  • Michal Cích od 12. 6. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T&T SOLUTIONS, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 80 % na 862 € a tržby jej klesli o 4 % na 47,7 tis. €.

47,7 tis. €
Tržby
862 €
Zisk
97,5 tis. €
Aktíva
66,7 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,5 tis., 2022 5,3 tis., 2023 1,7 tis., 2024 4,4 tis., 2025 86220215,5 tis.20225,3 tis.20231,7 tis.20244,4 tis.2025862
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,6 tis., 2022 44,1 tis., 2023 44,7 tis., 2024 49,5 tis., 2025 47,7 tis.202149,6 tis.202244,1 tis.202344,7 tis.202449,5 tis.202547,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,7 tis. € 862 €
2024 49,5 tis. € 4,4 tis. €
2023 44,7 tis. € 1,7 tis. €
2022 44,1 tis. € 5,3 tis. €
2021 49,6 tis. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie66,7 tis. €
  • Záväzky30,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T&T SOLUTIONS, s. r. o. v konkurze?

T&T SOLUTIONS, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T&T SOLUTIONS, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T&T SOLUTIONS, s. r. o. tržby 47,7 tis. €.

Je firma T&T SOLUTIONS, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T&T SOLUTIONS, s. r. o. dosiahla zisk 862 €.

Kde firma T&T SOLUTIONS, s. r. o. sídli?

T&T SOLUTIONS, s. r. o. má sídlo na adrese Frankovská 1, Bratislava - Nové Mesto, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026