BRASCO SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44403496
DIČ: 2022712120
IČ DPH: SK2022712120
Ivana Olbrachta 7585/32, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ivana Olbrachta 7585/32, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 25. 10. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 2. 2025
Spisová značka: Sro/20854/R
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Ambrozai od 25. 10. 2008
    konateľspoločník
  • Michal Stančák od 15. 2. 2019
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BRASCO SK, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 14,8 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 643,0 tis. €.

643,0 tis. €
Tržby
14,8 tis. €
Zisk
643,0 tis. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
219,8 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
14,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,0 tis., 2022 8,2 tis., 2023 29,4 tis., 2024 14,2 tis., 2025 14,8 tis.202126,0 tis.20228,2 tis.202329,4 tis.202414,2 tis.202514,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 528,4 tis., 2022 538,9 tis., 2023 561,5 tis., 2024 611,0 tis., 2025 643,0 tis.2021528,4 tis.2022538,9 tis.2023561,5 tis.2024611,0 tis.2025643,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 551,3 tis., 2022 542,3 tis., 2023 561,5 tis., 2024 611,0 tis., 2025 643,0 tis.2021551,3 tis.2022542,3 tis.2023561,5 tis.2024611,0 tis.2025643,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 7,0 tis., 2022 2,4 tis., 2023 8,2 tis., 2024 4,0 tis., 2025 4,1 tis.20217,0 tis.20222,4 tis.20238,2 tis.20244,0 tis.20254,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 643,0 tis. € 14,8 tis. €
2024 611,0 tis. € 14,2 tis. €
2023 561,5 tis. € 29,4 tis. €
2022 538,9 tis. € 8,2 tis. €
2021 528,4 tis. € 26,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky50,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky569,8 tis. €
  • Finančné účty407,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku4,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov194,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky806,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BRASCO SK, s. r. o. v konkurze?

BRASCO SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BRASCO SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BRASCO SK, s. r. o. tržby 643,0 tis. €.

Je firma BRASCO SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BRASCO SK, s. r. o. dosiahla zisk 14,8 tis. €.

Je BRASCO SK, s. r. o. platiteľom DPH?

BRASCO SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BRASCO SK, s. r. o. sídli?

BRASCO SK, s. r. o. má sídlo na adrese Ivana Olbrachta 7585/32, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026