FP-MONT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44392206
DIČ: 2022682563
IČ DPH: SK2022682563
Hurbanova 971/16, Vráble

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hurbanova 971/16, Vráble Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 25. 9. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 10. 2008
Spisová značka: Sro/23134/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Füle od 25. 9. 2008
    konateľ
  • Mgr. Karol Füle od 23. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FP-MONT s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 2,0 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 100,8 tis. €.

100,8 tis. €
Tržby
2,0 tis. €
Zisk
101,0 tis. €
Celkové výnosy
89,3 tis. €
Aktíva
58,2 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
17,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 350, 2022 5,5 tis., 2023 −231, 2024 1,9 tis., 2025 2,0 tis.202135020225,5 tis.2023−23120241,9 tis.20252,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 62,2 tis., 2022 89,6 tis., 2023 87,6 tis., 2024 89,9 tis., 2025 100,8 tis.202162,2 tis.202289,6 tis.202387,6 tis.202489,9 tis.2025100,8 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 62,2 tis., 2022 90,9 tis., 2023 87,6 tis., 2024 92,0 tis., 2025 101,0 tis.202162,2 tis.202290,9 tis.202387,6 tis.202492,0 tis.2025101,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 93, 2022 1,5 tis., 2023 236, 2024 960, 2025 96020219320221,5 tis.202323620249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 100,8 tis. € 2,0 tis. €
2024 89,9 tis. € 1,9 tis. €
2023 87,6 tis. € -231 €
2022 89,6 tis. € 5,5 tis. €
2021 62,2 tis. € 350 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok25,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,7 tis. €
  • Finančné účty59,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov49,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky14,3 tis. €
  • Bankové úvery16,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FP-MONT s.r.o. v konkurze?

FP-MONT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FP-MONT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FP-MONT s.r.o. tržby 100,8 tis. €.

Je firma FP-MONT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FP-MONT s.r.o. dosiahla zisk 2,0 tis. €.

Je FP-MONT s.r.o. platiteľom DPH?

FP-MONT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FP-MONT s.r.o. sídli?

FP-MONT s.r.o. má sídlo na adrese Hurbanova 971/16, Vráble, 952 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026