DA-MI Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44379447
DIČ: 2022718951
IČ DPH: SK2022718951
Jánošíkova 23, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jánošíkova 23, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 8. 11. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2009
Spisová značka: Sro/55348/B
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniela Mikulcová od 8. 11. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DA-MI Slovakia, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,3 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 24,9 tis. €.

24,9 tis. €
Tržby
2,3 tis. €
Strata
36,5 tis. €
Aktíva
34,6 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,8 tis., 2022 3,2 tis., 2023 4,5 tis., 2024 5,1 tis., 2025 −2,3 tis.20213,8 tis.20223,2 tis.20234,5 tis.20245,1 tis.2025−2,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,6 tis., 2022 30,6 tis., 2023 30,8 tis., 2024 27,1 tis., 2025 24,9 tis.202127,6 tis.202230,6 tis.202330,8 tis.202427,1 tis.202524,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,9 tis. € -2,3 tis. €
2024 27,1 tis. € 5,1 tis. €
2023 30,8 tis. € 4,5 tis. €
2022 30,6 tis. € 3,2 tis. €
2021 27,6 tis. € 3,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,6 tis. €
  • Záväzky1,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DA-MI Slovakia, s. r. o. v konkurze?

DA-MI Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DA-MI Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DA-MI Slovakia, s. r. o. tržby 24,9 tis. €.

Je firma DA-MI Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DA-MI Slovakia, s. r. o. vykázala stratu 2,3 tis. €.

Je DA-MI Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

DA-MI Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DA-MI Slovakia, s. r. o. sídli?

DA-MI Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Jánošíkova 23, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026