ZNALCI s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44378955
DIČ: 2022681595
IČ DPH: SK2022681595
Hollého 552, Likavka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hollého 552, Likavka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 23. 9. 2008
Základné imanie: 26,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2008
Spisová značka: Sro/63283/L
Predmet podnikania (výber): geodetické a kartografické činnosti; vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb; výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia stav… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Dubovec od 23. 9. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Tomáš Dubovec od 15. 7. 2019
    konateľ
  • Lukáš Dubovec od 30. 4. 2010
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZNALCI s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 17 % na 57,3 tis. € a tržby jej narástli o 65 % na 967,3 tis. €.

967,3 tis. €
Tržby
57,3 tis. €
Zisk
991,6 tis. €
Celkové výnosy
225,5 tis. €
Aktíva
191,5 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
13,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −495, 2022 5,4 tis., 2023 49,5 tis., 2024 48,9 tis., 2025 57,3 tis.2021−49520225,4 tis.202349,5 tis.202448,9 tis.202557,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 113,0 tis., 2022 209,9 tis., 2023 314,0 tis., 2024 585,7 tis., 2025 967,3 tis.2021113,0 tis.2022209,9 tis.2023314,0 tis.2024585,7 tis.2025967,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 967,3 tis. € 57,3 tis. €
2024 585,7 tis. € 48,9 tis. €
2023 314,0 tis. € 49,5 tis. €
2022 209,9 tis. € 5,4 tis. €
2021 113,0 tis. € -495 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok87,7 tis. €
  • Zásoby13,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,6 tis. €
  • Finančné účty88,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie11,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie26,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov105,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie57,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky712 €
  • Krátkodobé záväzky10,3 tis. €
  • Bankové úvery23,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZNALCI s. r. o. v konkurze?

ZNALCI s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZNALCI s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZNALCI s. r. o. tržby 967,3 tis. €.

Je firma ZNALCI s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZNALCI s. r. o. dosiahla zisk 57,3 tis. €.

Je ZNALCI s. r. o. platiteľom DPH?

ZNALCI s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZNALCI s. r. o. sídli?

ZNALCI s. r. o. má sídlo na adrese Hollého 552, Likavka, 034 95.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026