MDM Systems, s. r. o.

IČO 44375441 · DIČ 2022681903 · IČ DPH SK2022681903

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Vajanského 43, Prešov
Odvetvie (NACE)
Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby · 62.09
Dátum vzniku
2008-09-18
Tržby 2025
13,5 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
-896 €
Základné imanie
6,7 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/20646/P

Predmet podnikania (výber)
počítačové služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov …

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 13,5 tis. € -896 €
2024 13,5 tis. € -7,9 tis. €
2023 16,8 tis. € -4,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma MDM Systems, s. r. o. v konkurze?

MDM Systems, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MDM Systems, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MDM Systems, s. r. o. tržby 13,5 tis. €.

Je MDM Systems, s. r. o. platiteľom DPH?

MDM Systems, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MDM Systems, s. r. o. sídli?

MDM Systems, s. r. o. má sídlo na adrese Vajanského 43, Prešov, 08001.