EMPIRE Group, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44370512
DIČ: 2022696412
IČ DPH: SK2022696412
Laurinská 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Laurinská 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 10. 10. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 12. 2012
Spisová značka: Sro/54845/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; reklamná a marketingová činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Nora Víglaská od 13. 1. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EMPIRE Group, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 36,1 tis. € a tržby jej narástli o 65 % na 56,6 tis. €.

56,6 tis. €
Tržby
36,1 tis. €
Zisk
175,7 tis. €
Aktíva
43,8 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 11,6 tis., 2022 −6,4 tis., 2023 7,0 tis., 2024 1,6 tis., 2025 36,1 tis.202011,6 tis.2022−6,4 tis.20237,0 tis.20241,6 tis.202536,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 21,5 tis., 2022 29,6 tis., 2023 11,1 tis., 2024 34,4 tis., 2025 56,6 tis.202021,5 tis.202229,6 tis.202311,1 tis.202434,4 tis.202556,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 56,6 tis. € 36,1 tis. €
2024 34,4 tis. € 1,6 tis. €
2023 11,1 tis. € 7,0 tis. €
2022 29,6 tis. € -6,4 tis. €
2020 21,5 tis. € 11,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie43,8 tis. €
  • Záväzky131,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EMPIRE Group, s. r. o. v konkurze?

EMPIRE Group, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EMPIRE Group, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EMPIRE Group, s. r. o. tržby 56,6 tis. €.

Je firma EMPIRE Group, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EMPIRE Group, s. r. o. dosiahla zisk 36,1 tis. €.

Je EMPIRE Group, s. r. o. platiteľom DPH?

EMPIRE Group, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EMPIRE Group, s. r. o. sídli?

EMPIRE Group, s. r. o. má sídlo na adrese Laurinská 18, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026