Signode Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44361513
DIČ: 2022676975
IČ DPH: SK2022676975
Vysielač 486, Petrovany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vysielač 486, Petrovany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.22
Dátum vzniku: 3. 9. 2008
Základné imanie: 450,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 10. 2008
Spisová značka: Sro/43457/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; výroba plastov v primárnej forme; nákup, výroba a predaj umelých, termoplastických a plastických hmôt …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Rastislav Vasko od 29. 6. 2022
    konateľ
  • Olaf Roth od 12. 4. 2021
    konateľ
  • Oliver Streit od 12. 6. 2014
    konateľ
  • Signode Netherlands B.V. od 7. 11. 2020
    spoločník
  • Spg Packaging Netherlands B.V. od 4. 5. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Signode Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 147 % na 270,1 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 7,4 mil. €.

7,4 mil. €
Tržby
270,1 tis. €
Zisk
7,5 mil. €
Celkové výnosy
3,4 mil. €
Aktíva
1,2 mil. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
20,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −281,4 tis., 2022 −215,9 tis., 2023 178,9 tis., 2024 109,5 tis., 2025 270,1 tis.2021−281,4 tis.2022−215,9 tis.2023178,9 tis.2024109,5 tis.2025270,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,1 mil., 2022 6,1 mil., 2023 6,4 mil., 2024 6,4 mil., 2025 7,4 mil.20215,1 mil.20226,1 mil.20236,4 mil.20246,4 mil.20257,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,4 mil. € 270,1 tis. €
2024 6,4 mil. € 109,5 tis. €
2023 6,4 mil. € 178,9 tis. €
2022 6,1 mil. € -215,9 tis. €
2021 5,1 mil. € -281,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok628,4 tis. €
  • Zásoby890,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky7,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,9 mil. €
  • Finančné účty28,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie450,0 tis. €
  • Kapitálové fondy2,4 mil. €
  • Fondy zo zisku712,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-2,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie270,1 tis. €
  • Rezervy34,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky8,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,2 mil. €
  • Bankové úvery405 €
  • Časové rozlíšenie3,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Signode Slovakia s.r.o. v konkurze?

Signode Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Signode Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Signode Slovakia s.r.o. tržby 7,4 mil. €.

Je firma Signode Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Signode Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 270,1 tis. €.

Je Signode Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Signode Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Signode Slovakia s.r.o. sídli?

Signode Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Vysielač 486, Petrovany, 082 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026