PNEUSYSTEM spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44342951
DIČ: 2022684873
IČ DPH: SK2022684873
Galvaniho 16/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvaniho 16/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.11
Dátum vzniku: 15. 8. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 10. 2008
Spisová značka: Sro/53987/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ alebo kúpa tovaru na účely jeho predaj…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; opravy motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Matuzný od 15. 8. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PNEUSYSTEM spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 13 % na 49,9 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 886,0 tis. €.

886,0 tis. €
Tržby
49,9 tis. €
Zisk
904,0 tis. €
Celkové výnosy
422,6 tis. €
Aktíva
177,6 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
15,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 43,6 tis., 2022 3,1 tis., 2023 30,8 tis., 2024 44,3 tis., 2025 49,9 tis.202143,6 tis.20223,1 tis.202330,8 tis.202444,3 tis.202549,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 642,0 tis., 2022 763,2 tis., 2023 947,9 tis., 2024 999,3 tis., 2025 886,0 tis.2021642,0 tis.2022763,2 tis.2023947,9 tis.2024999,3 tis.2025886,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 886,0 tis. € 49,9 tis. €
2024 999,3 tis. € 44,3 tis. €
2023 947,9 tis. € 30,8 tis. €
2022 763,2 tis. € 3,1 tis. €
2021 642,0 tis. € 43,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,9 tis. €
  • Zásoby68,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky261 €
  • Krátkodobé pohľadávky236,2 tis. €
  • Finančné účty93,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov120,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie49,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky354 €
  • Krátkodobé záväzky244,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PNEUSYSTEM spol. s r. o. v konkurze?

PNEUSYSTEM spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PNEUSYSTEM spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PNEUSYSTEM spol. s r. o. tržby 886,0 tis. €.

Je firma PNEUSYSTEM spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PNEUSYSTEM spol. s r. o. dosiahla zisk 49,9 tis. €.

Je PNEUSYSTEM spol. s r. o. platiteľom DPH?

PNEUSYSTEM spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PNEUSYSTEM spol. s r. o. sídli?

PNEUSYSTEM spol. s r. o. má sídlo na adrese Galvaniho 16/A, Bratislava, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026