IMC real s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44325266
DIČ: 2022663852
IČ DPH: SK2022663852
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 12. 8. 2008
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 10. 2009
Spisová značka: Sro/53912/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Richard Tomáš od 12. 8. 2008
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IMC real s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 10,4 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 199,4 tis. €.

199,4 tis. €
Tržby
10,4 tis. €
Zisk
107,2 tis. €
Aktíva
28,3 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −87,7 tis., 2022 13,8 tis., 2023 15,6 tis., 2024 −16,8 tis., 2025 10,4 tis.2021−87,7 tis.202213,8 tis.202315,6 tis.2024−16,8 tis.202510,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 172,6 tis., 2022 182,8 tis., 2023 283,4 tis., 2024 216,5 tis., 2025 199,4 tis.2021172,6 tis.2022182,8 tis.2023283,4 tis.2024216,5 tis.2025199,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 199,4 tis. € 10,4 tis. €
2024 216,5 tis. € -16,8 tis. €
2023 283,4 tis. € 15,6 tis. €
2022 182,8 tis. € 13,8 tis. €
2021 172,6 tis. € -87,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,3 tis. €
  • Záväzky78,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IMC real s. r. o. v konkurze?

IMC real s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IMC real s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IMC real s. r. o. tržby 199,4 tis. €.

Je firma IMC real s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IMC real s. r. o. dosiahla zisk 10,4 tis. €.

Je IMC real s. r. o. platiteľom DPH?

IMC real s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IMC real s. r. o. sídli?

IMC real s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026