PREMIER system SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44324413
DIČ: 2022679978
IČ DPH: SK2022679978
Ružová 19/70, Skalica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružová 19/70, Skalica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 9. 9. 2008
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2008
Spisová značka: Sro/22515/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamná a propagačná činnosť; počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Boleslav Buzek od 9. 9. 2008
    konateľ
  • Jiří Sonek od 9. 9. 2008
    konateľ
  • PREMIER system, a.s. od 23. 2. 2023
    spoločník
  • Zuzana Matulová od 22. 9. 2026
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť PREMIER system SK, s.r.o. v roku 2026 znížila zisk o 15 % na 14,4 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 322,3 tis. €.

322,3 tis. €
Tržby
14,4 tis. €
Zisk
323,6 tis. €
Celkové výnosy
209,6 tis. €
Aktíva
187,2 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
58,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 38,1 tis., 2023 31,4 tis., 2024 83,4 tis., 2025 17,0 tis., 2026 14,4 tis.202238,1 tis.202331,4 tis.202483,4 tis.202517,0 tis.202614,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 200,2 tis., 2023 224,2 tis., 2024 289,1 tis., 2025 274,2 tis., 2026 322,3 tis.2022200,2 tis.2023224,2 tis.2024289,1 tis.2025274,2 tis.2026322,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 287,3 tis., 2026 323,6 tis.2022–2023–2024–2025287,3 tis.2026323,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 15,5 tis., 2026 4,4 tis.2022–2023–2024–202515,5 tis.20264,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 322,3 tis. € 14,4 tis. €
2025 274,2 tis. € 17,0 tis. €
2024 289,1 tis. € 83,4 tis. €
2023 224,2 tis. € 31,4 tis. €
2022 200,2 tis. € 38,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok26,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky95,3 tis. €
  • Finančné účty85,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov150,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,4 tis. €
  • Rezervy9,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky641 €
  • Krátkodobé záväzky12,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie28 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PREMIER system SK, s.r.o. v konkurze?

PREMIER system SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PREMIER system SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala PREMIER system SK, s.r.o. tržby 322,3 tis. €.

Je firma PREMIER system SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 PREMIER system SK, s.r.o. dosiahla zisk 14,4 tis. €.

Je PREMIER system SK, s.r.o. platiteľom DPH?

PREMIER system SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PREMIER system SK, s.r.o. sídli?

PREMIER system SK, s.r.o. má sídlo na adrese Ružová 19/70, Skalica, 909 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026