E & G - EISEN - STAHL, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44321198
DIČ: 2022655998
IČ DPH: SK2022655998
Za traťou 1383, Lipany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Za traťou 1383, Lipany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 30. 7. 2008
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 8. 2008
Spisová značka: Sro/20464/P
Predmet podnikania (výber): výroba jednoduchých výrobkov z kovu; výroba a hutnícke spracovanie kovov; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bernhard Weiβ od 22. 9. 2025
    konateľ
  • Ing. Peter Bujňák od 14. 12. 2015
    konateľ
  • BCS plus, s.r.o. od 31. 3. 2022
    spoločník
  • Team Industries NV od 31. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť E & G - EISEN - STAHL, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 548,5 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 3,4 mil. €.

3,4 mil. €
Tržby
548,5 tis. €
Zisk
3,5 mil. €
Celkové výnosy
3,4 mil. €
Aktíva
2,7 mil. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
54,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 201,0 tis., 2022 433,4 tis., 2023 606,5 tis., 2024 601,7 tis., 2025 548,5 tis.2021201,0 tis.2022433,4 tis.2023606,5 tis.2024601,7 tis.2025548,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,0 mil., 2022 2,8 mil., 2023 3,7 mil., 2024 3,3 mil., 2025 3,4 mil.20212,0 mil.20222,8 mil.20233,7 mil.20243,3 mil.20253,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,4 mil. € 548,5 tis. €
2024 3,3 mil. € 601,7 tis. €
2023 3,7 mil. € 606,5 tis. €
2022 2,8 mil. € 433,4 tis. €
2021 2,0 mil. € 201,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok12,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Zásoby79,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky810,6 tis. €
  • Finančné účty1,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie3,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku726 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie548,5 tis. €
  • Rezervy24,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky117,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky387,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie152,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma E & G - EISEN - STAHL, s. r. o. v konkurze?

E & G - EISEN - STAHL, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma E & G - EISEN - STAHL, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala E & G - EISEN - STAHL, s. r. o. tržby 3,4 mil. €.

Je firma E & G - EISEN - STAHL, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 E & G - EISEN - STAHL, s. r. o. dosiahla zisk 548,5 tis. €.

Je E & G - EISEN - STAHL, s. r. o. platiteľom DPH?

E & G - EISEN - STAHL, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma E & G - EISEN - STAHL, s. r. o. sídli?

E & G - EISEN - STAHL, s. r. o. má sídlo na adrese Za traťou 1383, Lipany, 082 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026